Blaty

Proponujemy zarówno blaty kuchenne, jak i łazienkowe, a także pokrycie ścian, wykonane z najwyższej jakości kamienia naturalnego. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, który umożliwia nam precyzyjną obróbkę oraz wyjątkowo estetyczne wykończenie wykonywanych wyrobów. Zaokrąglone brzegi czy wygładzone krawędzie to gwarancja bezpieczeństwa użytkowania.

Każdy blok kamienia jest jedyny w swoim rodzaju, dzięki czemu każdy wykonywany przez nas blat kuchenny wyróżnia się unikalnym charakterem. W naszej ofercie znajdują się doskonałe marmury, granity, trawertyny i onyksy dostępne w szerokiej gamie kolorów i faktur oraz pochodzące z najróżniejszych zakątków świata. Zapewniamy również możliwość sprowadzenia innych niż dostępne w naszych magazynach materiałów na indywidualne zamówienie Klienta.

Tworzone przez nas blaty kuchenne czy łazienkowe to rozwiązanie idealnie sprawdzające się zarówno w domach czy mieszkaniach, jak i w obiektach hotelowych czy lokalach gastronomicznych. Wyjątkowość zastosowanego materiału podkreśla ekskluzywny i luksusowy charakter wystroju i nadaje mu prestiżowy charakter. Jednocześnie powstające w ten sposób powierzchnie robocze czy użytkowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy pęknięcia, a także łatwe w utrzymaniu w czystości.