Nagrobki dziecięce

Utrata syna lub córki to tragedia dla każdego rodzica. Choć w niewielkim stopniu pragniemy wesprzeć Państwa w tym trudnym okresie, poprzez oddanie najmłodszemu należnego hołdu. Wyrazem troski i miłości są symboliczne nagrobki dziecięce, dostępne w wielu wzorach, różniących się formą i wykończeniem. Najczęściej wybieranym motywem oznaczenia miejsca pochówku jest serce oraz miś — w tych i wielu innych stylach jesteśmy w stanie wykonać płytę napisową pomnika.

Wyjątkowe wzory nagrobków dziecięcych

Z oczywistych powodów, projektowane przez nas nagrobki dziecięce charakteryzują się mniejszymi rozmiarami, dostosowanymi do wieku i wzrostu chłopca lub dziewczynki. Dzięki dobrze wyposażonemu zakładowi kamieniarskiemu, na zamówienie możemy wykonać również modele o większych rozmiarach, jeżeli będzie to konieczne. Należy jednocześnie sprawdzić, jaki jest maksymalny rozmiar dopuszczalny przez zarząd cmentarza, a dopiero wtedy wybrać odpowiedni wzór.

Wykonując wzory nagrobków dziecięcych, dbamy o każdy szczegół, aby stworzyć piękny i szanujący pamięć pomnik. W tym celu korzystamy ze sprawdzonych metod obróbki kamienia, nowoczesnych narzędzi oraz z naturalnych materiałów, takich jak granit, trawertyn, onyks i marmur o zróżnicowanym przekroju barw. To surowce pochodzące z różnych stron świata, co jest gwarantem ich wysokiej jakości i wytrzymałości na mrozy, upały i silne wiatry.

Projektowanie nagrobków dziecięcych — kamieniarstwo Synowski

Podstawą pracy w naszym zakładzie kamieniarskim jest empatia i szacunek. Świadczone przez nas usługi pozwalają stworzyć indywidualnie zaprojektowane miejsce pochówku, odzwierciedlające unikalność każdego dziecka. W ten sposób pomagamy rodzicom upamiętnić swoje małe skarby w sposób godny ich istnienia, co może Państwa wesprzeć w chwilach żałoby i kontemplacji. To trwałe dziedzictwo, przypominające o istnieniu dziecka i wpływie, jaki miało na życie całej rodziny.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Postaramy się wesprzeć Państwa w trudnym okresie straty i maksymalnie dobrze stworzyć piękną i trwałą formę wspomnienia w formie kamiennego nagrobka w odpowiednim wzorze.