Nagrobki pojedyncze

Czas pożegnania bliskiego jest zawsze trudny. To wymagający okres, w którym podejmuje się wiele ważnych decyzji. Jedną z nich jest wybór odpowiedniego wzoru nagrobka oraz pomnika. Pragniemy w tym Państwu pomóc, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą galerią zdjęć, gdzie znajdują się projektowane i wytwarzane przez nas warianty pojedyncze z kamienia. Wszystkie z nich tworzą wyjątkowe miejsce pochówku, będące wyrazem głębokich uczuć, pamięci oraz troski wobec ukochanej osoby.

Wyjątkowe wzory pojedynczych nagrobków i pomników z kamienia dla osób dorosłych i dzieci

Projektowane przez nas wzory obejmują pojedyncze pomniki i nagrobki wykonywane w różnych stylach artystycznych – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zastosować proste kształty i barwy lub artystyczne zakrzywienia łączące się ze skomplikowanym zestawieniem kolorystycznym. Ich wyjątkowość będą podkreślać kunsztownie obrobione materiały — naturalny kamień w postaci popularnego granitu lub marmuru. Tworzenie tak nietuzinkowych kolekcji widocznych w poniższej galerii umożliwiają pasja, doświadczenie i umiejętności naszego zespołu.

Pojedyncze nagrobki i pomniki z kamienia są odpowiednie nie tylko dla osób dorosłych, ale także dzieci. Tworzą one trwałe i bezpieczne miejsce spoczynku przypominające o niezwykle istotnej roli wszystkich najmłodszych. Wyjątkowość tak kruchego życia należy uczcić dzięki odpowiednio dobranemu wzorowi miejsca spoczynku, będącego pięknym symbolem miłości i pamięci. To niezwykle ważne akcenty, przywołujące uczucia ciepła i miłości, tak potrzebne w chwilach refleksji i kontemplacji. Ich wiecznym symbolem mogą być kształty serca, które wykonujemy – one także są widoczne w poniższej galerii.

Kamieniarstwo Synowski – nietuzinkowe projekty tworzone od zera

Widoczne wzory pomników i nagrobków pojedynczych z kamienia nie wyczerpują naszych możliwości. Zrealizujemy każdy gotowy projekt — niezależnie od tego, czy dostarczycie nam go Państwo samodzielnie, czy też opracujemy go bezpośrednio w naszej pracowni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt — doradzimy i pomożemy w wyborze.