Parapety

Stanowią nie tylko praktyczne wykończenie okna oraz miejsce ekspozycji doniczek z kwiatami czy innych ozdób lub bibelotów, mogą same w sobie stanowić element dekoracji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oryginalne parapety marmurowe, a także granitowe czy z trawertynu o wyjątkowych walorach ozdobnych. Lśniące i gładkie, dodadzą elegancji każdemu wnętrzu. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych – w salonach urody, luksusowych butikach, ekskluzywnych hotelach czy restauracjach. Idealnie podkreślą prestiżowy charakter wystroju pomieszczeń nowoczesnych oraz klasycznych.

Dostępne w szerokiej gamie rodzajów , wykonane na indywidualne zamówienie według konkretnych, podanych przez Klienta wymiarów parapety marmurowe czy z innego materiału doskonale pasują w wyznaczonym dla nich miejscu, co pozwala na utrzymanie szczelności okna. Proponujemy również parapety marmurowe dla okien narożnych oraz wykuszowych.

Dysponujemy bogatą ofertą najwyższej klasy materiału w pełnej gamie kolorów, a na życzenie Klienta możemy sprowadzić specjalnie dla niego jeszcze inny surowiec. Zapewniamy precyzyjną, staranną obróbkę. Wykorzystywany materiał jest odporny na ścieranie i inne niekorzystne czynniki, dzięki czemu parapet z marmuru, trawertynu czy granitu łatwo utrzymać w doskonałej kondycji.