Kominki Toruń

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży kamieniarskiej i doskonałej znajomości metod obróbki kamienia naturalnego byliśmy w stanie rozszerzyć naszą ofertą o wyjątkowe kominki marmurowe i granitowe w Toruniu i okolicach. Proponujemy oryginalne, wykonywane na indywidualne zamówienie obudowy w stylu nowoczesnym i tradycyjnym, klasyczne, minimalistyczne oraz rustykalne.

Korzystamy z najwyższej jakości granitu, marmuru, onyksu oraz trawertynu w szerokiej gamie gatunków i wariantów kolorystycznych. Dzięki temu możliwe jest stworzenie kominka całkowicie oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju. Dysponujemy szeroką gamą materiałów pochodzących z różnych zakątków świata. Oferujemy również możliwość sprowadzenia innego, wybranego przez Państwa surowca na specjalne zamówienie.

Proponujemy kominki standardowe i narożne, o formie prostej i zaokrąglonej, stanowiące doskonałą oprawę dla różnego rodzaju wkładów grzewczych, nowoczesnych oraz tradycyjnych. Dodatkowym atutem zastosowania kamienia naturalnego jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz na działanie wysokiej temperatury. Dzięki temu otoczenie paleniska pozostaje czyste i wolne od uszkodzeń i nawet po wielu latach użytkowania zachwyca wyjątkowymi walorami estetycznymi.