Nagrobki urnowe

Wygląd miejsca spoczynku osoby bliskiej jest szczególnie ważny. Dlatego oferta naszej pracowni obejmuje oryginalne pomniki, groby i nagrobki urnowe w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach — od minimalistycznych, po bogato zdobione. Pozwoli to Państwu stworzyć wyjątkowe miejsce pamięci oraz godnie upamiętnić osobę nieobecną już wśród nas.

Nagrobki, pomniki i groby urnowe — piękny wyraz szacunku do bliskiej osoby

W naszym profesjonalnym zakładzie kamieniarskim tworzymy groby, nagrobki i pomniki urnowe, które można umieścić w miejscu spoczynku, gdy rodzina zmarłej osoby decyduje się na kremację i pochówek w urnie. Ich podstawą jest naturalny kamień — najczęściej granity i marmury — czyli piękne materiały subtelnie podkreślające estetyczne zdobienia i skromniejsze wymiary oznaczenia miejsca pochówku. Dzięki temu może ono w taki sam sposób oddać cześć zmarłemu jak klasyczna, większa wersja trumienna.

Przy wyborze oznaczenia miejsca pochówku ważne są nie tylko kwestie wizualne, ale również wytrzymałościowe. Pomniki, nagrobki i groby urnowe stworzone z naturalnego kamienia są wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, deszcz i śnieg, przez co zachowują swoją estetykę i integralność przez wiele lat. Co więcej, granity oraz marmury są stosunkowo łatwe w pielęgnacji i nie wymagają regularnej konserwacji. Zatem nie muszą Państwo martwić się o szybkie zużycie oraz korozję, gdyż naturalne właściwości tych materiałów sprawiają, że miejsce pamięci i uczczenia osoby bliskiej staje się trwałe i wyjątkowe.

Groby, nagrobki i pomniki urnowe z naturalnego kamienia

Odpowiednie do upamiętnienia członka rodziny i stworzenia wyjątkowego miejsca pamięci są groby, pomniki i nagrobki urnowe z naturalnego kamienia. Wszystko ze względu na trwałość, estetykę i wartość emocjonalną tych produktów, których ostateczny wygląd dostosujemy do Państwa preferencji z dbałością o najmniejszy szczegół. Zapraszamy serdecznie do składania zamówień! Jeśli jesteście Państwo zainteresowani innymi materiałami, niż popularne granity i marmury, to zachęcamy do skontaktowania się z naszym zakładem.