Schody

Wykorzystywany przez nas kamień naturalny znajduje zastosowanie również jako pokrycie posadzek i schodów. Granit znakomicie sprawdza się jako materiał na stopnice w budynkach i na zewnątrz. Jest trwały i odporny na ścieranie oraz na niekorzystny wpływ zmiennych temperatur, intensywnego nasłonecznienia i opadów. Natomiast wyjątkowo dekoracyjny marmur znajduje zastosowanie przede wszystkim we wnętrzach.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju schody granitowe oraz marmurowe, dostępne w szerokiej gamie rodzajów i kształtów – również łamane, zabiegowe, kręte oraz o niestandardowych kształtach stopnic. Proponujemy również możliwość wykonania zabezpieczeń antypoślizgowych w formie pasków, kółek czy innych wzorów. Wykorzystujemy kamień polerowany lub chropowaty (promieniowany i szczotkowany). Powierzchnia taka jest łatwa do utrzymania w czystości i nie wymaga skomplikowanych prac konserwacyjnych.

Dzięki zastosowaniu tego ekskluzywnego materiału, a także za sprawą wyjątkowej staranności wykonania i precyzji wykończenia, proponowane przez nas schody granitowe oraz marmurowe nadadzą luksusowy charakter budynkom czy wnętrzom. Doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i obiektów biurowych, handlowych czy usługowych, a także lokali gastronomicznych czy hoteli, podkreślając prestiż lokalizacji.